آغاز داوری مقدماتی بخش استانی بیست‌و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در کرمانشاه

1398/07/1

با داوری آثار قصه‌گویان در مرحله اولیه و مقدماتی، قصه‌گویان برگزیده، در اختتامیه جشنواره استانی به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان استان کرمانشاه، با پایان یافتن مهلت ارسال آثار برای شرکت‌کنندگان در بخش استانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، داوری مقدماتی بخش استانی این جشنواره در کرمانشاه آغاز شد.

بر همین اساس، با انتخاب گروه داوران از سوی دبیرخانه استانی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، آنها کار داوری در بخش مقدماتی این جشنواره را از روز پنج شنبه ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۸ آغاز کردند.

داوران انتخابی در دو بخش؛ بخش اول:"دختران‌وپسران" و بخش دوم: "مردان‌و زنان" و "پدربزرگ هاومادربزرگ ها" به کار داوری قصه‌گویان می‌پردازند.

همچنین، با داوری آثار قصه‌گویان در مرحله اولیه و مقدماتی، قصه‌گویان برگزیده، در اختتامیه جشنواره استانی به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه شرکت می‌کنند.

مراسم اختتامیه جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، در روزهای ۲۱، ۲۲ و ۲۳ مهرماه و در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.