برگزیدگان منطقه چهار جشنواره بین المللی قصه‌گویی در خراسان رضوی معرفی شدند

1398/09/10

پنج قصه‌گوی راه‌یافته از منطقه چهار به مرحله نهایی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با رای داوران در خراسان رضوی معرفی شدند.

هیات داوران این مرحله متشکل از رضا بابک، علی خانجانی و عباس جهانگیریان در آیین پایانی این رویداد که روز ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در خراسان رضوی برگزار شد ضمن صدور بیانیه‌ای، پنج برگزیده این مرحله را اعلام کردند.

بر اساس این گزارش داوران این مرحله، نرگس فضلی اول از خراسان رضوی با قصه مهره مار، مریم دیندار از کرمان با قصه سوپ هویج، فاطمه غفاری سروستانی از هرمزگان با قصه آرزوی بزرگ، الهام اسکندری از هرمزگان با قصه ابر کوچولو، زهرا دهستانی از یزد با قصه حاکم نادان و دزدبدجنس را به عنوان نفرات راه‌یافته به مرحله نهایی انتخاب کردند.

هم‌چنین سیده ملیحه قریشی زادگان از خراسان جنوبی، محمود خرقانی از خراسان رضوی، ملیحه طوفانی از سیستان و بلوچستان، شبنم سیدی از کرمان، زهرا سلامتی هرمزی از هرمزگان و طاهره حاجی حسنی از یزد از سوی هیات داوران شایسته تقدیر معرفی شدند.

مرحله نهایی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر در تهران، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.