تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت در بیست‌ودومین جشنواره قصه گویی

1398/06/20

در نشست صمیمی کارشناس روابط عمومی کانون لرستان در دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت درجشنواره قصه گویی و چگونگی ارسال آثار قصه گویی و مقاله نویسی مطرح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون لرستان، کمال گلمرادی کارشناس روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری لرستان در نشستی صمیمی که در دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا) برگزارشد، از تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت درجشنواره قصه گویی خبرداد و گفت: به دلیل درخواست‌ها و استقبال گسترده علاقه‌مندان شرکت در جشنواره، مهلت ارسال آثار در بخش صحنه‌ای و بین‌الملل تا ۲۴ شهریور تمدید شد. ثبت نام و بارگذاری قصه ها هنوز ادامه دارد و خانواده ها برای شرکت درجشنواره به مراکز کانون و سایت مراجعه می کنند.
وی افزود: اساتید ودانشجویان می توانند برای ارسال مقالات خود به سایت و به مراکزکانون در سراسر استان مراجعه کنندو در حال حاضر بیش از460 نفر برای حضور در جشنواره ثبت نام کرده اند و هنوز هم ادامه دارد.
مرحله پایانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، پس از برپایی جشنواره‌های استانی و منطقه‌ای، آذر ۱۳۹۸ هم‌زمان با شب یلدا در تهران برگزارخواهدشد.
این جشنواره در دو بخش قصه‌گویی صحنه‌ای و قصه‌گویی ۹۰ ثانیه‌ای برگزار خواهد شد وعلاقه‌مندان در بخش صحنه‌ای تا 24شهریور و بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای تا ۱۰ مهر ۱۳۹۸ فرصت دارند، تافیلم‌های قصه‌گویی خود را در پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir بارگذاری کنند.