داوران استانی جشنواره قصه گویی استان ایلام معرفی شدند

1398/07/7

با نزدیک شدن جشنواره استانی قصه گویی استان ایلام داوران مرحله استانی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام،هم زمان با نزدیک شدن جشنواره استانی قصه گویی در استان ها، داوران جشنواره قصه گویی استان ایلام معرفی شدند.
 بر اساس این گزارش،محسن عظیمی پویا نمایشنامه نویس و کارگردان، مدرس قصه گویی و خلاقیت، ملوک هاشمی کارشناس امور فرهنگی و از پیشکسوتان قصه گویی استان،آرزو گوهری از برگزیده های پیشین ومربی مسئول فرهنگی،قضاوت قصه های راه یافته به بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی مرحله استانی را انجام خواهند داد.
یش از 150 اثر بخش صحنه ی به کانون ایلام رسیده که به زودی توسط داوران اصلی جشنواره همراه با بخش ۹۰ ثانیه ای و دیگر بخش ها به نتیجه گیری خواهند رسید.
بیست و دومین جشنواره قصه گویی در سه بخش قصه 90 ثانیه‌ای (فیلم) شامل بیان روایتی از شیرینی‌ها، تلخی‌ها و پندهای زندگی، قصه‌های شهر من ویژه شهروندان تهرانی، قصه‌گویی صحنه‌ای شامل قصه‌گویی کلاسیک (سنتی) و قصه‌گویی نو(مدرن) و بخش بین‌المللی ویژه نفرات برتر جشنواره‌های قصه‌گویی و قصه‌گویان حرفه‌ای است.

 استان ایلام در طول دوره‌های قبلی نشان داده است که دارای استعدادهای درخشانی در حوزه قصه‌گویی است.

 جشنواره ی قصه گویی استانی و منطقه ای  به جشنواره بین‌المللی در تهران منتهی می‌شود و برگزیدگان جشن قصه در مراکز به جشنواره استانی راه‌یافته و در مرحله استانی برای حضور در بخش منطقه‌ای و بین‌المللی باهم رقابت خواهند کرد