صدرعاملی، حبیب رضایی، فروتن،گلاره عباسی و رجبی قصه های 90 ثانیه را داوری می کنند

1398/09/18

داوران بخش قصه 90ثانیه بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفى شدند.

به گزارش ستاد خبری بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، طى احکام جداگانه‌اى از سوى محمدرضا زمردیان، معاون فرهنگى کانون پرورش فکرى کودکان و نوجوانان و رئیس بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، رسول صدرعاملی، حبیب رضایی، گلاره عباسی، مسعود فروتن و مهدی رجبی به عنوان هیات داوران بخش قصه های 90 ثانیه بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی معرفی شدند.

در انتخاب داوران این بخش باتوجه به محتوا و فرم قصه های 90 ثانیه که در قالب روایتی تصویری از زندگی افراد است تلاش شده تا مجموعه ای از داوران در حوزه ادبیات، روایت و اجرا، بازیگری و فیلمسازی حضور داشته باشند.
رسول صدرعاملی، فیلمساز سینمای اجتماعی که سابقه تولید فیلم در سینمای نوجوان را دارد، حبیب رضایی مشاور هنری، بازیگر و بازیگردان، گلاره عباسی، بازیگر سینما و فعال حوزه کودکان و نوجوانان که شکلی متفاوت و منسجم از قصه گویی را برای افراد نابینا و کم بینا تدارک دیده است، مسعود فروتن، مجری، قصه گوی باسابقه و نویسنده، مهدی رجبی، نویسنده کتاب های «اندوه بالابان» و «خرس ماه» در حوزه کودک و نوجوان به عنوان داور آثار این بخش از جشنواره را مورد بررسی قرار می دهند.
قصه های 90 ثانیه در جشنواره بیست و دوم شامل بخش های جنبی با عنوان قصه زندگی من، قصه های شهر من، قصه کانون زبانی ها و قصه خبرنگاران است.

مرحله نهایی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی  26 تا 30 آذرماه در تهران، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌هاى کانون پرورش فکرى کودکان و نوجوانان برگزار مى‌شود.