با برپایی برنامه‌ای یک روزه؛

قصه‌گویان کرمانشاهی با نقش کلام و تاثیر زبان بدن در قصه‌گویی آشنا می‌شوند

1398/06/23

انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، برنامه آموزشی «نقش کلام و تاثیر زبان بدن در قصه‌گویی» را در کرمانشاه برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانا استان کرمانشاه، دومین جلسه انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری این استان در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

بر همین اساس، این انجمن با عنوان "قاف مثل قصه" در راستای سلسل‌برنامه‌های بیست ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی و با حضور مربیان و اعضای فعال کانون در حوزه قصه‌گویی، در روز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه ۱۳۹۸ و از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در خانه جلیلی برگزار خواهد شد.

میهمان ویژه این جلسه، "اردشیر کشاورز"، نویسنده و پژوهشگر بنام کرمانشاهی است که در رابطه با موضوع قصه‌گویی به سخنرانی می‌پردازد.

اردشیر کشاورز در سال ۱۳۲۳ در شهر کرمانشاه به دنیا آمد و صاحب تالیف‌های بسیاری در حوزه تاریخ استان کرمانشاه است.

موضوع این جلسه نیز؛ «نقش کلام و تاثیر زبان بدن در قصه‌گویی» است.

نجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه علاوه بر فعالیت در شهر کرمانشاه، از سوی دبیرخانه بخش استانی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون استان کرمانشاه، در شهرهای اسلام آبادغرب و کنگاور نیز فعالیت دارد.

برنامه‌های متعددی در استقبال از بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با شعار «آینده ساختنی است» و در شهرهای مختلف استان کرمانشاه در حال برگزاری است.