قصه گویان برتر هرمزگانی راهی مرحله منطقه ای و ملی شدند

1398/07/19

آیین اختتامیه مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی 17 و 18 مهرماه در هرمزگان برگزار شد و مادربزرگ ها و پدربزرگ های برگزیده به همراه برگزیدگان بخش دختران و پسران راهی مرحله ملی شدند.

بر این اساس، هدی کهوری نژاد با قصه «بابا برفی»، عبدالرسول معینی هنگامی با قصه« قورباغه چاه نشین» ومحمد پرخو با قصه« تقدیر» از بخش مادربزرگ ها و پدربزرگ ها و هانیه حسن پور با قصه« در جستجوی خدا»، مریم آیین پرست با قصه« آدم کوچولوی گرسنه» و مبینا عبداللهی با قصه« روباه و حقه هایش» از بخش دختران و پسران راهی مرحله ملی شدند.

همچنین بر اساس رای هیات داوران، در بخش زنان و مردان الهام اسکندری با قصه« ابر کوچولو»، آناهیتا محلفی با قصه«شهر چوبی ها»، فاطمه غفاری سروستانی با قصه« آرزوی بزرگ»، زهرا سلامتی هرمزی با قصه« بی بی گل و بی بی صورت» و شادی آزاد بشمنی با قصه «مرغابی کارولینه» وارد مرحله منطقه ای شدند.

هیات داوران نوجوان استان همدان نیز در این مرحله منتخبین خود را به شرح زیر معرفی کردند:

بخش مادربزرگ ها و پدربزرگ ها:
عبد الرسول معینی هنگامی با قصه«قورباغه چاه نشین»

بخش دختران و پسران:
هانیه حسن پور با قصه«در جستجوی خدا»

بخش زنان و مردان:
آناهیتا محلفی با قصه«شهر چوبی ها»

گفتنی است در این مرحله فاطمه رشید،هانیه هادی نژاد، سمیه اسلامی، هانیه املوچ، مبینا جعفری ، محمد امین سالاری، رایان شاهی، زهرا محمدی نژاد و ریحانه میر شکاری از سوی هیات داوران استانی شایسته تقدیر شناخته و معرفی شدند.